Pomoc kolegům ze Spolku neslyšících Břeclav

Vážení přátelé, kolegové, kamarádi, 

jak jistě víte, minulý týden se prohnalo Českem tornádo a zasáhlo vesnice na Moravě a jedním z nich je vesnice Hrušky, kde tornádo zničilo domov jednoho neslyšícího klienta a tlumočnice do znakového jazyka. Pomozte našim kolegům ze Spolku neslyšících Břeclav.

Zde jsou aktuální informace: 

Vážení přátelé,
děkujeme za trpělivost, během víkendu pracovala těžká technika, vojsko, hasiči, kamarádi... a nebylo možné odpovídat. Ochota lidí pomoci byla opravdu obrovská.
Během víkendu jsme zjistili, že ostatní neslyšící z postižené oblasti jsou v pořádku. Jedná se tedy o dva domy z obce Hrušky. Jeden patří naší kolegyni - tlumočnici a druhý našemu neslyšícímu klientovi. Fotky z poškozených domů a čísla účtu, kam můžete poslat peníze, posíláme proto až nyní.
Věci teď nejsou potřeba, sklady humanitárních organizací jsou plné. Nyní bude do budoucna potřeba jen peníze na opravy domu venku i uvnitř nebo zakoupení nových aut, nebo další...
Sami zvažte a rozhodněte, kolik a komu chcete přispět a sami rozhodněte, ciťte se svobodně, budeme rádi za finanční podporu.
Bude - li potřeba jiná pomoc, např. odborníci tesaři, pokrývači, opět Vám pošleme zprávu.
Děkujeme za Vaši ochotu.
Čísla účtu:
Marcela Žáková – 670100-2207794425/6210
Jan Veselý - 2150511083/0800 Může jít o obrázek outdoors a text that says 'FINANČNÍ POMOC PRO ČLENY NESLYŠÍCÍ KOMUNITY ZASAŽENÉ TORNÁDEM Jan Vesely 2150511083/0800 Marcela Žáková 670100-2207794425/6210 POMOZTE PROSÍM ČLENÜM NESLYŠÍCÍ KOMUNITY A JEJICH RODINÁM KTERÉ ZASÁHLO TORNÁDO ZNIČILO JEJICH DOMOVY. JAKÁKOLIV FINANČNÍ POMOC PRO NE BUDE VELKOU PODPOROU A MOŽNOSTÍ POSTAVIT SE ZASE NA NOHY VYTVORIT NOVÝ DOMOV. SNB UREOE DEKUJEME ZA PODPORU'
Vytisknout